Wellness

v Beskydech

Wellness centrum Beskydského hotelu Kempa poskytuje svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness.

Společná sauna nabízí skvělou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci. V prostorné saunové kabině ze světlého dřeva  můžou pohodlně rozjímat dvě až sedm osob.

U sauny je k dispozici ledová sprcha pro ochlazení.

Dále nabízíme masáže od klasických relaxačních, přes masáž lávovými kameny až po regenerační zábaly.

Občerstvení je možno na baru. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů a kvalitních zážitkových vín také pochoutky z hotelové kuchyně.

Všechny služby v našem wellness centru lze zakoupit též i formou dárkových poukazů, které Vám velice rádi sestavíme na míru podle vašich přání a potřeb. Největší motivací a odměnou jsou pro nás spokojení a odpočatí zákazníci. Základ úspěchu tvoří vstřícný a usměvavý personál, čisté prostředí a odborníci z řad masérů. Všem svým zákazníkům poskytujeme služby na vysoké úrovni, s důrazem na neustále vzdělávaný personál a příjemné relaxační prostředí Beskyd.

Máme pro Vás připravené relaxační centrum, jedinečné místo, kde můžete nerušeně odpočívat a čerpat nové síly :

  • V koupelovém bazénu vyhřívaném na 28 - 30°C. Bazén má tvar ležaté osmičky, která tvoří 2 koupací části - dětskou (hloubka 70 cm) a plaveckou (hloubka 150cm). Obklad je proveden z klasické modrobílé mozaiky a efektní je i podvodní osvětlení bazénu. V plavecké části bazénu je vodní chrlič a bublinkovací lavice.
  • Finskou saunu
  • Solnou jeskyni
  • Masáže