Dětský

koutek

Jsme přichystáni i pro naše dětské hosty. Pro jejich komfort je Vám k dispozici přebalovací místnost, nočník, dětské WC a stupátko k umyvadlu, dětské menu, jídelní židličky a dětský koutek v restauraci.
Pro jejich zábavu připravujeme venkovní herní centrum s pískovištěm, prolézačkami, houpačkami a skluzavkou.
Pro ubytované hosty je k dispozici herna, která je součástí společenské místnosti hotelu. Je také možné zapůjčit dětskou postýlku. Taktéž další dětské potřeby (po domluvě.)
Poloha hotelu zve k rodinným a školním pobytům s pěšími, cyklistickými a běžkařskými výlety všech stupňů náročnosti. Poblíž protéká řeka Olše, která je v některých měsících i sjízdná pro turistickou kanoistiku, v obci je fotbalové hřiště, hřiště pro odbíjenou a dráha pro kuželky.  Viz Tipy na výlety.

Hit pro děti! I pro děti se zde najde spousta zábavy, takže je klidně vezměte s sebou. Zatímco si děti budou užívat řádění na klouzačce, kreslení, schovávaní se v domečku, zkrátka zatímco si budou užívat dětských koutků pro ně připravených, Vy si můžete vychutnat profesionálně připravené espresso, dopřát si slaďoučkou čokoládu a samozřejmě si v pohodě a bez starostí vychutnat naši kuchyni .