Oslavy

a svatby

V naších stylových prostorách Vám rádi uspořádáme rodinné oslavy, svatby, promoce, křtiny nebo srazy. Připravíme  Vám jedinečnou oslavu, během které můžete ochutnat gastronomické lahůdky našich kuchyně.
Vaši oslavu nebo raut připravíme dle Vašeho přání, veškeré podrobnosti s Vámi projednáme a doporučíme Vám jen to nejlepší a vše s profesionálním a především osobním přístupem. K dispozici máme sál, baketku a součástí restaurace je zimní zahrada s krásnými výhledy na beskydské hory.

Pro pořádání velkých i malých hostin nabízíme :

  • Sál pro 90 osob je vybavený nábytkem z masívního dřeva a vlastním barem. K sálu je připojená prosklená zimní zahrada, která může sloužit jako taneční parket nebo místo pro nachystání slvnostních rautů. Ze zimní zahrady plynule projdete na venkovní terasu vyhrazenou pro hosty účastních se oslavy. 
  • Banketka NÁŠ SALONEK JE VHODNÝ PRO POŘÁDÁNÍ MENŠÍCH SVATEBNÍCH HOSTIN DO 25 OSOB. DVOUKŘÍDLÉ POSUVNÉ DVEŘE, KTERÉ JEJ ODDĚLUJÍ OD HOTELOVÉ RESTAURACE ZAJIŠŤUJÍ POTŘEBNÉ SOUKROMÍ NEBO NAOPAK UMOŽŇÍ SALONEK PROPOJIT S PROSTOREM RESTAURACE PRO OSLAVY S VĚTŠÍM POČTEM HOSTŮ.
  • Zimní zahrada WELLNESS HOTEL KEMPA DISPONUJE TERASOU S PŘEKRÁSNÝM PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM NA SLEZSKÉ BESKYDY. Jedná se o prostor s posezením pro cca 20 osob.
  • Ubytování - celkem 30 lůžek v apartmánech a dvoulůžkových pokojích + možnost dalších 13 přistýlek.